Акумулятор MERLION GP12140F2 - зовнішня батарея призначена для резервного живлення електрообладнання з невеликим споживанням енергії. Внутрішня ємність досягає 14 А*год при напрузі 12В, чого буде достатньо для короткочасної роботи приладів, у разі відключення електромережі.
Основні переваги MERLION GP12140F2:
- Призначається для електроустаткування з невеликим споживанням енергії
- Герметичний компактний корпус, невелика вага
- Термін служби досягає 7 років
- Використовується в ДБЖ, системах резервного освітлення, системах сигналізації та контролю
Комплектація:
- Акумулятор MERLION GP12140F2 12V 14AH
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Напрацювання | 300 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 4.2 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 98 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Вага | 3.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 150x98x95 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Максимальний струм заряджання | 4.2 А |
| Максимальний струм розряджання | 160 А |
| Напруга заряджання (буферний режим) | 13.7-13.9 В |
| Термін придатності | 7 років |
| Тип клем | F2 |
| Внутрішній опір | 12 мОм |
| Напруга заряджання (циклічний режим) | 14.6-14.8 В |
| Ресурс, циклів заряджання | 500 |
| Вага | 3.55 кг |
| Робоча температура | -15..+50 С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 319 ₴

