
Акумулятор для ДБЖ EUROPOWER AGM EP12-65M6 12 V 65 Ah
8 032 ₴
- Немає в наявності
- Код: EP12-65M6
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор EUROPOWER AGM EP12-65M6 — зовнішня батарея, призначена для резервного живлення електрообладнання з невеликим споживанням енергії. Внутрішня ємність досягає 65 А·год за напруги 12 В, чого буде досить для короткочасної роботи приладів, у разі вимкнення електромережі.
Основні переваги EUROPOWER AGM EP12-65M6 12V 65Ah:
Призначається для електрообладнання з невеликим споживанням енергії
Герметичний компактний корпус, маленька вага
Термін експлуатації досягає 7 років
Використовується в ДБЖ, системах резервного освітлення, системах сигналізації та контролю
Комплектація
Аккумулятор EUROPOWER AGM EP12-65M6 12V 65Ah
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 65 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 348 мм |
| Висота | 178 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Вага | 17.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 348х168x178 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Максимальний струм заряджання | Немає даних |
| Максимальний струм розряджання | Немає даних |
| Напруга заряджання (буферний режим) | Немає даних |
| Термін придатності | 7 років |
| Тип клем | M6 |
| Внутрішній опір | Немає даних |
| Напруга заряджання (циклічний режим) | Немає даних |
| Вага | 17.6 кг |
| Робоча температура | +10..+60 С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 032 ₴
