
Прес пневмогідравлічний 30т King Tony 9TY521-30A-B з манометром
60 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9TY521-30A-B
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
King Tony 9TY521-30A-B - стаціонарний пневмогідравлічний прес для запресування та випресування різних деталей. Такий тип преса відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах та автосервісах, так і в побуті.
Переваги пресу King Tony 9TY521-30A-B:
- Висока якість виготовлення
- Надійний пневмогідравлічний механізм для роботи вручну або від компресора
- Максимальне робоче зусилля 30 т
- Манометр на корпусі для точного контролю тиску.
- Максимальна висота деталі 955 мм
- Хід штока під час роботи 160 мм
Галузь застосування:
- Автосервіс
- Промисловість
- Побутове використання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Максимальне зусилля | 30 т |
| Довжина ходу штока | 160 мм |
| Максимальна робоча висота | 955 мм |
| Манометр | Так |
| Клапан обмеження тиску | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 1750 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 152 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | прес, важіль |
| Тип | Пневмогідравлічний |
| Габарити | 1750х380х270 мм |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Вага | 150.0 кг |
| Макс. навантаження | 30 т |
| Робочий хід | 160 мм |
| Висота проходу | 955 мм |
| Додаткові функції | Манометр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 450 ₴
