Бойлер Grunhelm GBH-EUM-50TDD - побутовий накопичувальний водонагрівач з об'ємом бака на 50 л. Відрізняється вузьким корпусом прямокутної форми та надійним електронним термостатом з програматором. Блок управління інтуїтивно зрозумілий та відповідає за налаштування температури води залежно від потреб. Ця модель підходить для вертикального та горизонтального монтажу.
Основні переваги Grunhelm GBH-EUM-50TDD:
- 800/1200/2000 Вт - 3 режими потужності
- 50 л – номінальний об'єм бойлера
- 75°C - максимальна робоча температура
- Електронний термостат
- Вбудований програматор
- Кольоровий дисплей
- ECO-режим із максимальною температурою 55°C
- Сухий нагрівальний елемент (ТЕН)
- Внутрішній бак із сталі з покриттям спеціальною емаллю
- Магнієвий анод для захисту від корозії
- Захист від перегріву
- Захист від високого тиску
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бойлер Grunhelm GBH-EUM-50TDD
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | мережа (220 В) |
| Підключення труб | Знизу |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 |
| Вага | 25 кг |
| Об'єм | 50 л |
| Потужність | 2.0 кВт |
| Макс. температура | 75 C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 843 ₴



