
Вібратор глибинний високочастотний GTM X-RAY 50 для бетону
66 209 ₴
- Готово до відправки
- Код: 840102
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM X-RAY 50 - обладнання промислового класу для ущільнення бетонної маси під час будівельних робіт. Під час роботи генерує високочастотні вібрації, які ефективно видаляють повітря з суміші, завдяки чому бетон стає міцнішим і довговічнішим, а також заповнює порожнечі. Дана модель використовує під час роботи гнучкий вал довжиною 5 м і булаву діаметром 50 мм.
Основні вереваги GTM X-RAY 50:
- 220 В - напруга живлення
- 900 Вт - максимальна споживана потужність
- 12000 об/хв - кількість обертів під навантаженням
- 5 м - довжина гнучкого вала
- 50x390 мм - розмір вібробулави
- 19 куб.м/год - максимальна продуктивність при ущільненні бетону
- Широкий корпус з алюмінію з радіаторною решіткою для відведення тепла
- Захист корпусу за стандартом IP67
- Мережевий кабель довжиною 15 м
- Захист від перевантаження
- Захист від високої та низької напруги
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Вібратор глибинний GTM X-RAY 50
- Гнучкий вал 5 м
- Вібробулава 50х390 мм
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр вібронакінечника | 50 мм |
| Довжина вібронаконечника | 390 мм |
| Частота обертання | 12000 об/хв |
| Довжина гнучкого валу | 5 м |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна, л. с. | 1.22 л. |
| Комплектація | гнучкий вал, вібробулава |
| Тип | Глибокий вібратор |
| Харчування | мережа (220 В) |
| Особливості | захист корпусу за стандартом IP67 |
| Країна торгової марки | Китай |
| Потужність | 900 Вт |
| Довжина пристрою | 390 мм |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Довжина вала | 5 м |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 209 ₴
