
Круг зачисний Vulkan 150x12 пористий жорсткий
358 ₴
- Готово до відправки
- Код: PRW15012A purple
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пористий круг Vulkan 150x12 жорсткий - зачисний круг із нетканого абразивного матеріалу. Завдяки відкритій структурі не забруднюється і не нагрівається, як звичайні щітки або абразивні круги. Ідеально підходить для очищення поверхонь від різних покриттів, герметиків, фарби, іржі.
Робочий інструмент:
- Прямі шліфмашини
Оброблювані матеріали:
- Фарба, лак
- Грунтовка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | VULKAN |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Фарба |
| Вид обробки | Шліфування, Зачистний |
| Матеріал кола | Неткане волокно (скотч Брайта), Абразив |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | зачисний пористий |
| Тип витратного матеріалу | волоконне коло |
| Жорсткість матеріалу кола | жорсткий |
| Посадковий отвір | 12 мм |
| Оброблюваний матеріал | фарба, лак, ґрунтовка |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358 ₴
