
Джерело безперебійного живлення Coldex PSW-Coldex-1000VA - Уцінка
12 287 ₴
- Немає в наявності
- Код: PSW-Coldex-1000VA
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Причина уцінки: товар після гарантійного ремонту + упаковка має незначні пошкодження.
ДБЖ Coldex PSW-Coldex-1000VA - інтерактивне джерело безперебійного живлення, призначене для використання разом з електродвигунами змінного струму, системами освітлення, котлами та холодильниками. Максимальна потужність, що підключається, становить 700 Вт.
Зверніть увагу: для роботи потрібні зовнішні акумулятори!
Основні переваги Coldex PSW-Coldex-1000VA:
- Лінійно-інтерактивний тип ДБЖ - резервне живлення та стабілізація напруги в електромережі
- 140-275 В, 50Гц - вхідна напруга
- 220 В±8% - вихідна напруга в режимі стабілізатора при роботі від мережі
- 220 В±1% - вихідна напруга в режимі інвертора при роботі від акумуляторів
- Тип сигналу на виході: чиста синусоїда з максимальним рівнем спотворення ±3%
- 700 Вт - ефективна вихідна потужність
- 12 В - необхідна напруга акумуляторів
- Виходи: 2 розетки 220В тип Schuko
- LCD-екран для моніторингу стану
- Безпровідна звукова сигналізація
- Функція "холодний старт"
- Захист від короткого замикання
- Захист від глибокого розряду АКБ
- Захист від перевантаження
- 0°C...+40°C - робоча температура
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Румунія |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 700 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Немає даних |
| Тип | інтерактивний |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Інтерфейс управління | Немає |
| Форма вих.сигналу | синусоїда |
| Країна торгової марки | Румунія |
| Потужність | 700 Вт |
| Кількість розеток | 2 шт |
| Спотворення вих.напруги | 3 % |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Час роботи | Немає даних |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Штатний акумулятор | Немає |
| Стан товару | УЦЕНКА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 287 ₴
