
Щітка дискова Vulkan 175x22 мм для кутових шліфмашин
264 ₴
- Готово до відправки
- Код: 742175
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дискова щітка Vulkan 175x22 мм — витратний матеріал із плетеного сталевого дроту, призначений для зачистки та вирівнювання поверхні, очищення зварних швів, видалення задирок, корозії та фарби. Використовується з прямими та кутовими шліфувальними машинами з робочим діаметром 175 мм. Максимально допустима частота обертання під час роботи — 6000 об/хв.
Основні характеристики:
- Виробник: Vulkan
- Діаметр: 175 мм
- Внутрішній діаметр: 22 мм
- Матеріал щетини: плетений сталевий дріт
- Тип інструмента: кутові та прямі шліфувальні машини
- Типи робіт: очищення поверхні, зачистка задирок, зняття оксидного шару
- Оброблювані матеріали: сталь, чорні метали
- Максимальна частота обертання: 6000 об/хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | корщетка (оснастка для інструменту) |
| Діаметр щітки | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | щітка дискова |
| Діаметр дроту | 0.5 мм |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴
