
Технічний фен Makita HG6031VK
4 999 ₴
- В наявності
- Код: HG6031VK
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Makita HG6031VK — легкий і компактний фен професійного класу. Живиться від стандартної побутової мережі з напругою 220 В. У фен вбудований двошвидкісний вентилятор. Вбудована захисна електроніка оберігає фен від перегрівання під час тривалої роботи.
Основні переваги Makita HG6031VK:
Професійний клас обладнання
1800 Вт — максимальна потужність
250/500 л/хв — максимальна продуктивність
50 °C — 600 °C — плавне регулювання температури
Режим роботи без нагрівання
9 попередньо встановлених температурних режимів
Можливість стаціонарного використання
Термостатичний захист від перегрівання
Прогумований держак
Комплектація
Технічний фен Makita HG6031VK
Захисний кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | Кейс |
| Макс. температура | 600 C |
| Мін. температура | 50 C |
| Наявність дисплея | Немає |
| Харчування | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Швидкодія | 500 л/хв кг/ час |
| Регулятор потужності | Немає |
| Зміна температури | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴





