
Газонокосарка бензинова HUSQVARNA LC 247 несамохідна (9705411-01)
23 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9705411-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HUSQVARNA LC 247 - це зручна, проста у використанні газонокосарка з відмінною продуктивністю косіння і першокласним збором трави. Має міцне композитне шасі, задній викид, зручне перенесення мішка з допомогою ручки і легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація не має додаткового приводу на колеса.
Переваги газонокосарки HUSQVARNA LC 247:
- Висока якість збірки
- 800 кв.м - рекомендована площа газону
- 47 см - ширина захвату газонокосарки
- Фірмовий 4-тактний двигун Husqvarna HS 139A із системою легкого запуску
- 2,2 кВт / 3 к.с - потужність двигуна
- Синхронне регулювання висоти косіння для всіх коліс одночасно
- 6 рівнів косіння: від 20 мм до 75 мм
- М'який травозбірник об'ємом 55 л
- Викид трави ззаду косарки або в травозбірник
- Опціонально при встановленні набору BioClip доступне мульчування (до комплекту не входить)
- Регульована рукоятка
Комплектація:
- Газонокосарка бензинова HUSQVARNA LC 247
- Інструкція з використання
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 470 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 2900 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Husqvarna HS 139A |
| Об'єм двигуна | 139 куб. см |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2900 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Витрата палива | 1.14 л/год |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щаблі висоти стрижки | 6 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Висота стрижки, мін-макс | 20-75 мм |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Матеріал бака | тканинний |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність двигуна, л. с | 2.9 л.с |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Коригування швидкості | Немає |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Заповнений індикатор | Да |
| Коригування висоти | синхронна |
| Бічний викид | Ні. |
| Потужність | 2100 Вт |
| Макс. ширина захоплення | 47 см |
| Площа прибирання | 1000 кв.м |
| Оберти двигуна | 2900 об./хв |
| Максимальна швидкість | Немає даних |
| Об'єм бака для олії | 0.47 л |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 999 ₴


