
Газонокосарка бензинова HUSQVARNA LC 356VP самохідна (9679888-01)
34 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9679888-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
HUSQVARNA LC 356VP — зручна, проста у використанні газонокосарка для газонів невеликих розмірів. Сталева дека і двигун HUSQVARNA з легким запуском забезпечують високу надійність косарки при тривалій роботі. Має задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Модель самохідна та має привід на задні колеса.
Переваги HUSQVARNA LC 356VP:
- Висока якість збірки
- Рекомендована площа газону: 1000 м²
- Ширина захвату: 56 см
- Фірмовий 4-тактний двигун Honda GCVX-170
- Потужність двигуна: 3,1 кВт / 4,2 к.с.
- Сталева дека
- Синхронне регулювання висоти косіння для всіх коліс одночасно
- 7 рівнів косіння: від 25 мм до 75 мм
- Привід на задні колеса
- Швидкість руху: 3–4,5 км/год
- М'який травозбірник об'ємом 75 л
- Викид трави ззаду або збоку косарки
- Опційно мульчування при встановленні набору BioClip (до комплекту не входить)
- Регульована рукоятка
Комплектація:
- Газонокосарка бензинова HUSQVARNA LC 356VP
- Інструкція з використання
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 560 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 75 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Швидкість обертання ножів | 2800 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Honda GCVX-170 |
| Об'єм двигуна | 166 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.2 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Витрата палива | 1.14 л/год |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щаблі висоти стрижки | 7 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-75 мм |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Матеріал бака | тканинний |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність двигуна, л. с | 4.2 л.с |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Коригування швидкості | Да |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Заповнений індикатор | Да |
| Коригування висоти | синхронна |
| Бічний викид | Ні. |
| Потужність | 3100 Вт |
| Макс. ширина захоплення | 56 см |
| Площа прибирання | 1000 кв.м |
| Оберти двигуна | 3000 об/хв |
| Максимальна швидкість | 4 км/год |
| Об'єм бака для олії | 0.5 л |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 999 ₴


