-13%

Мотокоса бензинова Husqvarna 321R 0.75 кВт
7 999 ₴
6 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9706512-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna 321R - бензинова мотокоса побутового класу, призначена для косіння трави і невеликих заростей у сільській місцевості. Коса оснащена 2-тактним бензиновим двигуном потужністю 0.75 кВт (1 к.с.) і редуктором з литим корпусом. Ця модель адаптована під сільськогосподарські роботи, має довговічну конструкцію механізмів, легкий запуск і максимально просте управління.
Переваги Husqvarna 321R:
- Інтуїтивно зрозуміле управління
- Запатентована система легкого запуску SMART START
- Пряма штанга з жорстким суцільнометалевим валом усередині
- Регульована рукоятка дає змогу налаштувати косу під користувача
- Ручний паливний насос-праймер для полегшення запуску
- Ремінне оснащення Standard на два плеча
- Прозорий бак дає змогу контролювати рівень палива
- Швидка зміна ріжучого обладнання
Комплектація:
- Мотокоса бензинова Husqvarna 321R
- Косильна головка T25 M10L
- Косильний 2-лопатевий ніж Multi 330-2
- Ремінне оснащення Standard
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 1 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 330 мм |
| Ширина скошування ліски | 430 мм |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 8200 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 25.4 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | коса, косильна головка, ніж, |
| Харчування | Бензин |
| Габарити | 1800x260x260 мм |
| Потужність двигуна, л. с | 1 л. |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип ременя | ранцевий |
| Оснастка | Косильна головка |
| Клас | побутовий |
| Форма рукоятки | U-подібна |
| Штанги | Алюміній |
| Потужність | 0.75 кВт |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Оберти двигуна | 6000 об./хв |
| Ширина захоплення волосіні | 430 мм |
| Діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Ширина захоплення ножа | 330 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴
