
Драбина ELKOP VHR SSTS 3x7 алюмінієва, 3 секції, 7 щаблів
7 193 ₴
- Немає в наявності
- Код: VHR SSTS 3x7
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ELKOP VHR SSTS 3x7 — багатофункціональна драбина, яка призначається для постійного промислового та побутового використання. Профіль виготовлений з алюмінію, який стійкий до корозії й не іржавітиме. Міцні замки надійно фіксують драбину в будь-який з вибраних форм.
Основні переваги драбини ELKOP VHR SSTS 3x7:
Профіль із міцного алюмінієвого сплаву
3 робочі форми: приставні сходи, двостороння драбина, драбина з висунутою секцією
Широкі горизонтальні траверси для гарної стійкості
Протиковзні опорні заглушки
Ступіньки з додатковим рифленнямTексильні стропи для стабілізації та захисту від складання
150 кг — максимальне допустиме навантаження
195 см — висота однієї секції
165 см висота у форматі драбини — 299 см висота у форматі драбини з висунутою секцією
403 см — висота у формі приставної драбини
9,6 кг — вага драбини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elkop |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.6 кг |
| Висота | 4 м мм |
| Висота в складеному стані | 1.95 м |
| Довжина 1 секції | 195 см |
| Кількість секцій/сходин | 3*7 |
| Комплектація | паковання, нижній стабілізатор |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Розмір профілю | 50*20 мм |
| Розміри | 41x30x190 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Словакия |
| Тип | Трисекційна |
| Ширина | 40 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 193 ₴




