
Акумуляторний ударний гайкокрут MILWAUKEE M18 FMTIW2F12-502X безщітковий
19 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4933478450
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
MILWAUKEE M18 FMTIW2F12-502X - - безщітковий гайкокрут промислового класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. Інструмент призначений для роботи з ударними торцевими головками з посадковим квадратом 1/2". Редуктор у цій моделі металевий у повністю металевому корпусі. Максимальний крутний момент затягування в гайковерті становить 745 Н*м.
Основні переваги MILWAUKEE M18 FMTIW2F12-502X:
- Інструмент професійної серії M18 FUEL
- Максимальна потужність при мінімальних розмірах
- Безщітковий двигун
- 1/2"- розмір квадрата для торцевих головок
- М22 - максимальний розмір болтів і гайок
- Максимальний крутний момент затягування гайки 745 Н*м
- Максимальний крутний момент зриву гайки 881 Н*м
- 4 режими роботи
- 900 / 2100 /3100 уд/хв - кількість ударів під час роботи
- 1250/1325/1950/2575 об/хв - кількість обертів під час роботи
- Реверс
- Прогумована рукоятка
- LED-підсвічування
Комплектація:
- Ударний гайковерт MILWAUKEE M18 FMTIW2F12-502X
- Акумулятор Li-Ion MILWAUKEE M18 B5 18 В 5 А*год - 2 шт
- Зарядний пристрій MILWAUKEE M12-18 FC
- Додаткова рукоятка
- Металевий гак
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс MILWAUKEE HD Box
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 881 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 4 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | пластиковий кейс, 2 акумулятори, зарядний пристрій |
| Тип | Гайковерт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Габарити | 470x360x130 мм |
| Особливості | Імпульсний режим |
| Країна торгової марки | Україна |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | М22 |
| Крутний момент | 881 Нм |
| Розмір квадрата | 1/2 дюйм |
| Кількість ударів | 3100 уд./хв |
| Індикація заряджання | Да |
| Контроль обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Вдарний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴




