Перфоратор MILWAUKEE PH 26 T - професійний перфоратор для проведення свердлильних робіт під час ремонту та будівництва В інструмент встановлений продуктивний колекторний двигун потужністю 800 Вт, який живиться від побутової мережі 220 В. У перфораторі є 3 робочі режими: просте свердління, свердління з ударом і довбання. Також для зручності є режим налаштування кута зубила для більш комфортної роботи. Перфоратор поставляється у міцному пластиковому кейсі.
Основні переваги MILWAUKEE PH 26 T:
- 800 Вт - споживана потужність
- 2,4 Дж – висока потужність удару
- 0-1500 об/хв - частота обертів
- 0-4500 уд/хв - частота ударів
- Патрон SDS-plus
- 4 режими роботи - свердління / свердління з ударом / довбання / поворот піки
- 26 мм - максимальний діаметр свердління бетону
- Запобіжна муфта
- Реверс
- Мережевий кабель завдовжки 4 м
Комплектація:
- Перфоратор мережевий MILWAUKEE PH 26 T
- Додаткова рукоятка
- Обмежувач глибини
- Інструкція
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.4 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 50 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | щітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | кейс |
| Плавний пуск | Немає даних |
| Режим роботи | свердління з ударом, свердління, довбання |
| Габарити | немає даних |
| Особливості | металевий корпус редуктора |
| Країна торгової марки | Україна |
| Швидка зміна патрона | Немає |
| Кількість ударів | 4500 уд./хв |
| Енергія удару | 2.4 Дж |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 28 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 50 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴






