
Швонарізчик бензиновий Бензоріз Husqvarna K 770 3,7 кВт диск 350 мм (9676821-01)
45 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9676821-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швонарізчик Husqvarna K 770 - будівельне обладнання для різання усадочних, деформаційних, ізоляційних, температурних швів, штроб для електропроводів, обрізки кромок блоків, демонтажу невеликих конструкцій. Ручний швонарізчик може підключатись до зовнішньої системи водяного охолодження.
УВАГА! Відрізний круг не поставляється в комплекті.
Основні переваги бензорізу Husqvarna K 770:
- Двигун із подвійним впуском і карбюратором Tillotson
- 3,7 кВт / 5 к.с - потужність двигуна
- 73.5 куб.см - об'єм двигуна
- 350 мм - максимальний діаметр алмазного диска з посадковим отвором 25.4 мм або 20 мм
- 125 мм - максимальна глибина різу
- Посилена ріжуча консоль
- Регульований кожух
- Система легкого запуску
- Цифрове запалювання з оптимізованою синхронізацією
- Мала витрата палива завдяки системі X-Torq
- Двоступенева система фільтрації Active Air Filtration
- Система напівавтоматичного натягування ременя SmartTension
- Якісна антивібраційна система
- Шланг із конектором для подачі води
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бензоріз Husqvarna K 770
- Т-подібний ключ
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Бензоріз/електроріз дисковий |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальний діаметр диска | 350 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4700 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 125 мм |
| Рівень шуму | 101 дБ |
| Вага | 9.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 73.5 куб. см |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 900 мл |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ключ, картонне паковання |
| Харчування | бензин |
| Охолодження диска | Водяне |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність двигуна, л. с | 5 л. |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Макс. діаметр диска | 350 мм |
| Посадковий отвір | 25.4 мм, 20 мм |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Глибина різу | 125 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 900 ₴





