
Болгарка MILWAUKEE AG 22-230 DMS мережева, 2200 Вт, 230 мм
6 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4933433630
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
MILWAUKEE AG 22-230 DMS - болгарка підвищеної потужності, яка призначається для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун на 2200 Вт з напругою живлення 220 В. Болгарка має максимально компактну конструкцію, довжина всього 485 мм. Максимальний діаметр відрізних кругів під час роботи становить 230 мм.
Основні переваги MILWAUKEE AG 22-230 DMS:
- Професійна серія інструментів
- 230 мм - максимальний діаметр диска
- 2200 Вт - максимальна вихідна потужність
- 6600 об/хв - частота обертів на холостому ходу
- 2-позиційна основна рукоятка
- Міцний захисний кожух
- Швидкий доступ до щіток
Комплектація:
- Кутова шліфувальна машина MILWAUKEE AG 22-230 DMS
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Затискна гайка
- Фланець
- Ключ
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Не поворотна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | щітковий |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Плавний пуск | Немає |
| Країна торгової марки | США |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Контроль обертів | Немає |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴



