
Акумуляторна болгарка Milwaukee HD18 AG-125-0 без АКБ та зарядного пристрою
4 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4933441502
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Milwaukee HD18 AG-125-0 - кутова шліфувальна машина (болгарка) професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. Інструмент призначений для роботи з відрізними та зачистними кругами, чашками та щітками діаметром до 125 мм.
Основні переваги Milwaukee HD18 AG-125-0:
- Інструмент професійного класу
- Працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE M18
- Високопродуктивний 4-полюсний двигун забезпечує максимальну потужність
- 125 мм – максимальний діаметр круга
- 33 мм - максимальна товщина різу металу
- 9000 об/хв - максимальні оберти круга
- Захист від перевантаження Milwaukee REDLINK
- Повністю металевий корпус редуктора
- Захист від випадкового увімкнення
Комплектація:
- Акумуляторна кутова шліфувальна машина Milwaukee HD18 AG-125-0
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Ключ
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Не поворотна |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | щітковий |
| Комплектація | картонна упаковка, ручка |
| Плавний пуск | Немає |
| Країна торгової марки | США |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Контроль обертів | Немає |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 990 ₴


