
З'єднувач для шлангів Claber Metal-Jet 9607 тристоронній
459 ₴
- Готово до відправки
- Код: 96070000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Claber 9607 - перехідник для простого сполучення між 3 будь-якими з'єднаннями системи Claber Quick-Click типу "мама". Має універсальну конструкцію.
Основні переваги Claber Metal-Jet 9607:
- Виготовлений із латуні з покриттям хромом
- Ідеальна водонепроникність завдяки спеціальним гумовим заглушкам
- Сумісність із фітингами Claber Quick-Click
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- З'єднувач для шлангів Claber Metal-Jet 9607 тристоронній
- Упаковка-блістер
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Трійник |
| Матеріал | Латунь |
| Довжина | 16.9 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 63 мм |
| Вага | 127 г |
| Діаметр шланга, що підключається | 1/2", 3/4", 5/8", 1" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип з'єднання | двійник |
| Стан товару | Новий |
| Діаметр шланга | 5/8 дюйма, 3/4 дюйма, 1/2 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴


