
Конектор для шлангів 1/2"-5/8" Claber Metal-Jet 9611 з аквастопом
639 ₴
- Готово до відправки
- Код: 96110000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Claber Metal-Jet 9611 - конектор для простого під'єднання поливального шланга до поливального пістолета або іншого з'єднання Quick-Click. З одного боку конектора є вхід для шлангів діаметром 1/2 або 5/8, який надійно і герметично фіксує кінець шланга. З іншого боку знаходиться швидкознімне з'єднання Quick-Click System. Завдяки такій конструкції не потрібно додаткових інструментів під час монтажу, а спеціальний дизайн дає змогу працювати навіть мокрими пальцями.
Основні переваги Claber Metal-Jet 9611:
- Виготовлений із латуні з покриттям хромом
- Оснащений 6 внутрішніми підшипниками, що гарантують автоматичне з'єднання та ідеальне ущільнення
- Спеціальний дизайн затискної гайки для кращого зчеплення
- Система Aquastop автоматично блокує подачу води в разі від'єднання пістолета
- Сумісність із фітингами Claber Quick-Click
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Конектор для шлангів 1/2"-5/8" Claber Metal-Jet 9611 з аквастопом
- Упаковка-блістер
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Конектор |
| Матеріал | Латунь |
| Розмір (") | 1/2 |
| Довжина | 56.6 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Вага | 96 г |
| Аквастоп | Так |
| Діаметр шланга, що підключається | 1/2", 5/8" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип з'єднання | конектор |
| Стан товару | Новий |
| Діаметр шланга | 1/2 дюйм, 5/8 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 ₴


