
Адаптер для крана 3/4"Н Claber Metal-Jet 9609
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 96090000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Claber Metal-Jet 9609 - насадка-конектор на садовий кран для підключення будь-яких з'єднань системи Claber Quick-Click типу "мама". Має зовнішню різьбу 3/4" для вкручування у кран.
Основні переваги Claber Metal-Jet 9609:
- Виготовлений із латуні з покриттям хромом
- Ідеальна водонепроникність завдяки спеціальним гумовим заглушкам
- Сумісність із фітингами Claber Quick-Click
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Адаптер для крана Claber Metal-Jet 9609 із зовнішню різьбою 3/4"
- Упаковка-блістер
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Адаптер |
| Матеріал | Латунь |
| Розмір (") | 3/4 |
| Зовнішня різьба | 3/4" |
| Довжина | 36.3 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Вага | 46 г |
| Аквастоп | Ні |
| Діаметр шланга, що підключається | 1/2", 3/4", 5/8", 1" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип з'єднання | насадка на кран |
| Діаметр різьби | 3/4 дюйми |
| Тип різьби | Зовнішня |
| Стан товару | Новий |
| Діаметр шланга | 1 дюйм, 3/4 дюйми, 1/2 дюйма, 5/8 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴


