ТопПодарунок

Тример акумуляторний EGO ST1613E-T KIT телескопічний з АКБ і зарядним пристроєм
27 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: F810045008
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 099 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тример акумуляторний EGO ST1613E-T KIT телескопічний з АКБ і зарядним пристроєм»
EGO ST1613E-T KIT - потужний і надійний інструмент, розроблений для догляду за газонами середньої площі. Ширина захвату під час роботи становить 40 см, чого більш ніж достатньо для побутового використання. Високу потужність і продуктивність тримера забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів EGO 56V. Особливістю цієї моделі є система швидкого перезарядження та автоматичної подачі косильної струни під час роботи.
Основні переваги EGO ST1613E-T KIT:
- Повний комплект для негайного початку роботи
- Високоефективний безщітковий двигун
- 56 В - працює від усіх акумуляторів EGO 56 В
- 40 см - робоча ширина косіння волосінню
- 2,4 мм - максимальна товщина волосіні
- Система швидкого заряджання волосіні EGO Powerload
- Система автоматичної подачі волосіні EGo Line IQ
- Функція плавного запуску
- 2 швидкісних режими роботи
- 3500 - 5500 об/хв - максимальні оберти двигуна
- Підтримання обертів під навантаженням
- До 65 хвилин час роботи від комплектного акумулятора ємністю 4 А*год
- Телескопічна штанга для регулювання довжини інструменту
- 184 см - максимальна робоча довжина тримера
- Складна конструкція штанги для зручного транспортування
- Зручне регульоване D-подібне руків'я
- Захисний щиток для волосіні - запобігає травмуванню під час роботи
- Захист тримера за стандартом IPX4
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Тример садовий EGO ST1610E-T
- Косильна головка
- Акумулятор EGO BA2242T 56В 4 А*год
- Зарядний пристрій EGO CH2100E
- Наплічний ремінь
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Довжина | 1840 мм |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | косильна головка, акумулятор, зарядний пристрій |
| Особливості | Коригування обертів, телескопічна штанга |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип ременя | на одне плече |
| Оснастка | Косильна головка |
| Клас | побутовий |
| Форма рукоятки | D-подібна |
| Штанги | Алюміній |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Час роботи в режимі Boost на 2.5 А·год | 40 хв |
| Час роботи в режимі Boost на 7.5 А·год | 125 хв |
| Оберти двигуна | 3500-5500 об/хв |
| Ширина захоплення волосіні | 400 мм |
| Діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Ширина захоплення ножа | не передбачено |
| Індикація заряджання | Да |
| Діаметр вала | 7 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 999 ₴








