-29%

Швонарізчик бензиновий Бензоріз GTM GT7208S 3,5 кВт диск 400 мм
32 211 ₴
22 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: GT7208S
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швонарізчик GTM GT7208S - будівельне обладнання для різання усадочних, деформаційних, ізоляційних, температурних швів, штроб для електропроводів, обрізки кромок блоків, демонтажу невеликих конструкцій. Ручний швонарізчик може підключаться до зовнішньої системи водяного охолодження.
УВАГА! Відрізний круг не поставляється в комплекті.
Основні переваги бензорізу GTM GT7208S:
- Двигун із подвійним впуском і карбюратором Tillotson
- 3,5 кВт / 4.7 к.с - потужність двигуна
- 74 куб.см - об'єм двигуна
- 400 мм - максимальний діаметр алмазного диска з посадковим отвором 25.4 мм або 20 мм
- 150 мм - максимальна глибина різу
- Повітряний фільтр з двома рівнями очищення: спонжевий фільтр і паперовий касетний фільтр,
- Антивібраційна система на пружинах
- Цифрове запалювання NGK
- Литий корпус редуктора з магнієвого сплаву
- Шланг із конектором для подачі води
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бензоріз GTM GT7208S
- Захисний кожух
- Комплект ключів
- Т-подібний ключ
- Викрутка
- Система подачі води
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бензоріз/електроріз дисковий |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4300 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 150 мм |
| Вага | 12.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 74 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.7 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 1000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кейс, комплект аксесуарів |
| Харчування | Бензин |
| Охолодження диска | Водяне |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність двигуна, л. с | 4.7 л.с |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. діаметр диска | 400 мм |
| Посадковий отвір | 25.4 мм, 20 мм |
| Об'єм паливного бака | 1.0 л |
| Глибина різу | 150 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴




