Підлоговий вентилятор Grunhelm GDF-1628 — розроблений для використання вдома або в офісі. Під час роботи споживає всього 45 Вт, чого досить для обертання лопатей діаметром 40 см. Корпус виготовлений із полікарбонату та металу. Є 3 вбудовані швидкості обертання лопатей. Керування здійснюється за допомогою кнопок на корпусі. Відмітною особливістю моделі є посилена конструкція захисної решітки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція повороту | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1320 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Тип | Підлоговий |
| Харчування | Мережа 220В |
| Габарити | 1320x40x40 мм |
| Робочий механізм | осьовий |
| Особливості | посилена захисна решітка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Керування | Механічний |
| Рівень шуму | немає даних |
| Швидкість потоку повітря | Немає даних |
| Додаткові функції | регулювання нахилу та висоти, поворотна система, таймер, імітація вітру, нічний режим, зволоження повітря, іонізація повітря, захист від москітів |
| Стан товару | Новий |
| Коригування швидкості | Так |
| Коригування висоти | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴

