
Пневмошліфувальна машина SIGMA 6731421 ексцентрикова
1 953 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6731421
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Пневмошліфмашина ексцентрикова SIGMA 6731421 - компактний пневмоінструмент для шліфування рівних або рельєфних поверхонь, а також для підготовки поверхні під фарбування або лак. Можливість працювати з тим або іншим матеріалом залежить від технічних характеристик пневмоінструменту і властивостей шліфувального кола. За хвилину дана модель витратить до 84 літрів повітря. Під час роботи видає до 10500 обертів.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для шліфування і поліровки різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів; застосовується на виробництві, у процесі монтажних і демонтажних робіт.
Переваги ексцентрикової пневмошліфмашини SIGMA 6731421
- Велика клавіша пуску знаходиться безпосередньо на ручці
- Литий корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву та додатково має прогумовану поверхню для кращого хвату під час роботи
- Перемикач для регулювання швидкості
- При роботі використовується всього 84 л/хв стисненого повітря
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пневмошліфмашіни | Ексцентрикова |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Максимальна кількість обертів | 10500 об/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Тип | Ексцентрикова |
| Тип витратного матеріалу | Пад |
| Діаметр пада, мм | 125 мм |
| Діаметр пада, дюйм | 5 дюймів |
| Країна торгової марки | Україна |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Довжина пристрою | Немає даних |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйма |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Рівень вібрації | 1.3 м/с2 |
| Стан товару | Новий |
| Діаметр шланга | 3/8 дюйма |
- Ціна: 1 953 ₴



