
Таймер подачі води Claber Aquauno Logica 8422
2 611 ₴
- Готово до відправки
- Код: 84220000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Claber Aquauno Logica 8422 - пристрій для організації автоматичного поливу ділянки з газоном або саду. Відрізняється максимальною простотою використання і високою надійністю роботи.
Переваги Claber Aquauno Logica 8422
- Виробництво і збірка в Італії
- Живлення від звичайної батарейки 9V
- Простота використання - все управління здійснюється одним регулятором
- 15 попередньо встановлених програм поливу
- Усі програми нанесені на корпус
- Можливість встановлення частоти поливу від кожних 12 годин до 7 днів
- Час поливу від 1 хвилини до 1 години
- Робочий тиск води у водопроводі від 0,5 бар до 10 бар (витрата води від 14 л/хв)
- Усередині встановлено фільтр очищення з нержавіючої сталі
- Корпус з ударо- та атмосферостійкого ABS-пластику
- Під'єднується до водопроводу за допомогою конектора з різьбленням 3/4"
- Швидкознімне з'єднання системи Quick-Click для підключення шлангів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Таймер для подавання води |
| Довжина | 112 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 160 мм |
| Внутрішня різьба | 3/4" |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний робочий тиск | 0.5 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 10 Бар |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Харчування | 9 В |
| Габарити | 68x112x160 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість ліній поливання | 1 |
| Кількість програм поливання на лінію | 15 |
| Діаметр входу | 3/4 дюйми |
| Робоча температура | +3..+50 С |
| Діаметр виходу | 3/4 дюйми |
| Номінальний тиск | 0.5 - 10 барів |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 611 ₴



