
Аератор електричний AL-KO Combi Care 36.8 E (113654)
6 799 ₴
- В наявності
- Код: 113654
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AL-KO Combi Care 36.8 E - це зручний, простий у використанні мережевий аератор для газонів і садів невеликих розмірів. Міцна полімерна дека і потужний електричний двигун забезпечують високу надійність при тривалій роботі. Дана модифікація має в якості робочого інструменту встановлений вал зі сталевими ножами.
Переваги аератора AL-KO Combi Care 36.8 E:
- Висока якість збірки
- до 800 кв.м - рекомендована робоча площа
- Вал для аерації з 12 сталевими ножами
- 36 см - ширина захвату аератора
- Надійний екологічний чистий електродвигун із мінімальним рівнем шуму
- 1.4 кВт / 1.9 к.с - потужність двигуна
- Міцна та легка полімерна дека
- Синхронне регулювання глибини обробітку
- 5 рівнів глибини
- Регульована рукоятка
- Можливе встановлення мішка для збору
Комплектація:
- Аератор електричний AL-KO Combi Care 36.8 E (113654)
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Аератор |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Продуктивність | 800 кв.м/год |
| Ширина обробки | 360 мм |
| Кількість регулювань глибини обробки | 5 |
| Кількість ножів (спиць) на валу аератора | 12 |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1110 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 1030 мм |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання глибини | 5 ступенів |
| Вал розпушувача | Ножі |
| Потужність | 1300 Вт |
| Макс. ширина захоплення | 36 см |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 799 ₴

