
Чашка алмазна шліфувальна Baumesser DGS-S 100/22,23 BETON (97015007005)
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97015007005
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Baumesser DGS-S 100/22,23 BETON - алмазна торцева фреза (чашка) для шліфування різних поверхонь з бетону. Використовується на кутових шліфувальних машинах потужністю від 1200 Вт. Має ресурс роботи до 600 кв.м. Для роботи водяне охолодження не потрібне, але для безпечної роботи необхідно підключити болгарку до пилосмока для відведення пилу.
Робочий інструмент:
- Кутова шліфувальна машина потужністю від 1200 Вт
Робочий матеріал:
- Неармований бетон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чашка |
| Тип профілю | Дисковий |
| Область застосування | Бетон |
| Матеріал | Алмаз |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Діаметр хвостовика | 22.23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Україна |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Оброблюваний матеріал | Бетон |
| Макс. оберти | 12050 об/хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴


