
Чашка алмазна шліфувальна Distar DGM-S 100/M14F №2 ELITE-ACTIVE (17417112005)
1 565 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17417112005
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Distar DGM-S 100/M14F №2 ELITE-ACTIVE - алмазна торцева фреза (чашка) для шліфування твердих матеріалів, таких як мармур і граніт будь-якого класу. Забезпечує максимальну простоту роботи і великий ресурс, що робить інструмент незамінним помічником при проведенні шліфувальних робіт. Використовується на кутових шліфувальних машинах потужністю від 1000 Вт з обов'язковим регулюванням обертів. Допустимі оберти при обробці не більше 5000 об/хв. Усі роботи рекомендується проводити тільки з подачею води.
Робочий інструмент:
- Кутова шліфувальна машина потужністю від 1000 Вт
Робочий матеріал:
- Мармур
- Граніт
- Цегла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чашка |
| Тип профілю | Дисковий |
| Область застосування | Граніт, Цегла |
| Матеріал | Алмаз |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Діаметр хвостовика | 22.23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Україна |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Оброблюваний матеріал | Мармур, Граніт, Цегла |
| Макс. оберти | 2800 об./хв |
| Стан товару | Новий |
| Основні атрибути | |
| Конструкція | Цілісна |
| Обробка матеріалу | Граніт, Цегла |
| Матеріал різальної частини | Алмаз |
| Діаметр робочий | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 565 ₴


