
Чашка алмазна шліфувальна Distar DGS-S 125/22,23 BESTSELLER EXPERT (17015424010)
1 545 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17015424010
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Distar DGS-S 125/22,23 BESTSELLER EXPERT - алмазна торцева фреза (чашка) для високопродуктивного грубого обдирання бетону, вирівнювання бетонних поверхонь, видалення слідів опалубних швів тощо. Алмазоносний шар збільшено на 30%, що забезпечує стабільно-високий ресурс під час обробки всіх видів бетону. Використовується на кутових шліфувальних машинах потужністю від 1200 Вт. Має робочий ресурс до 450 кв.м. Для роботи водяне охолодження не потрібне, але для безпечної роботи необхідно підключити болгарку до пилососа для відведення пилу.
Робочий інструмент:
- Кутова шліфувальна машина потужністю від 1200 Вт
Робочий матеріал:
- Неармований бетон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чашка |
| Тип профілю | Дисковий |
| Область застосування | Бетон |
| Матеріал | Алмаз |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Діаметр хвостовика | 22.23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Україна |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Оброблюваний матеріал | Бетон |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Стан товару | Новий |
| Основні атрибути | |
| Обробка матеріалу | Бетон |
| Матеріал різальної частини | Алмаз |
| Діаметр робочий | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545 ₴


