
Чашка алмазна шліфувальна Distar DGS-W 125 ROTEX (16915067010)
2 042 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16915067010
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Distar DGS-W 125 ROTEX - алмазна торцева фреза (чашка) для шліфування поверхонь з бетону, зокрема використовується для стін і підлоги. Завдяки спеціально розробленій формі алмазного сегмента, виконаного у вигляді літери L, дає змогу максимально ефективно відводити шлам із робочої площі. Використовується на кутових шліфувальних машинах потужністю від 1200 Вт. Має робочий ресурс до 650 кв.м. Для роботи водяне охолодження не потрібне, але для безпечної роботи необхідно підключити болгарку до пилососа для відведення пилу.
Робочий інструмент:
- Кутова шліфувальна машина потужністю від 1200 Вт
Робочий матеріал:
- Неармований бетон
- Цегла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чашка |
| Тип профілю | Дисковий |
| Область застосування | Бетон |
| Матеріал | Алмаз |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Діаметр хвостовика | 22.23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Україна |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Оброблюваний матеріал | Бетон, Цегла |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 042 ₴



