
Чашка алмазна шліфувальна Distar DGM-S 100/M14 HARD CERAMICS 100 (17483522005)
1 720 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17483522005
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Distar DGM-S 100/M14 HARD CERAMICS 100 - алмазна торцева фреза (чашка) для обробки керамічної плитки, керамограніту як під 90°, так і під 45°. Конструкція алмазоносного шару забезпечує м'яке високопродуктивне шліфування. Алмазоносний шар плавно врізається в матеріал, поетапно знімаючи великий обсяг матеріалу. Це робить шліфування контрольованим і м'яким. Завдяки розміру зерна 100, фреза підходить для тонкого шліфування перед поліруванням. Використовується на кутових шліфувальних машинах потужністю від 1200 Вт. Для роботи водяне охолодження не потрібне, але для безпечної роботи необхідно підключити болгарку до пилососа для відведення пилу.
Робочий інструмент:
- Кутова шліфувальна машина потужністю від 1200 Вт
Робочий матеріал:
- Кераміка
- Керамограніт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чашка |
| Тип профілю | Дисковий |
| Область застосування | Плитка, Граніт, Кераміка |
| Матеріал | Алмаз |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Зернистість | 100 |
| Загальні | |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Діаметр хвостовика | 22.23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Україна |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Оброблюваний матеріал | Кераміка, Керамограніт |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 1 720 ₴




