Makita HG6531CK — легкий і компактний фен професійного класу. Живиться від стандартної побутової мережі з напругою 220 В. У фен вбудований двошвидкісний вентилятор із плавним регулятором швидкості потоку повітря. Фен обладнаний LCD-екраном, який зображає температуру та швидкість обертання вентилятора. Вбудована захисна електроніка оберігає фен від перегрівання під час тривалої роботи.
Основні переваги Makita HG6531CK:
Професійний клас обладнання
2000 Вт — максимальна потужність
200/550 л/хв — максимальна продуктивність
Плавне регулювання швидкості
50 °C — 650 °C — плавне регулювання температури
Режим роботи без нагрівання
9 можливих попередньо встановлених режимів
LCD-дисплей
Можливість стаціонарного використання
Термостатичний захист від перегрівання
Прогумований держак
Комплектація
Технічний фен Makita HG6531CK
Насадки — 8 шт.
Захисний кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.71 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | Кейс, 8 насадок |
| Макс. температура | 650 C |
| Мін. температура | 50 C |
| Наявність дисплея | Да |
| Харчування | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Швидкодія | 550 л/хв кг/ час |
| Регулятор потужності | Да |
| Зміна температури | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 308 ₴






