
Ізострічка 0,18х19мм 18 м Truper M-33R червона
45 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: M-33R
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Truper M-33R - клейка стрічка, яка застосовується для ізоляції електричних проводів і кабелів. Виготовлена з полівінілхлориду (ПВХ) з нанесеним на поверхню акриловим клеєм.
Переваги ізоляційної стрічки Truper:
- Висока якість матеріалів
- Відповідність стандартам безпеки
- Надійна ізоляція з'єднань кабелів
- Діелектрична міцність до 500 В
- Максимальне розтягнення до розриву 240%
Застосування:
- Електроізоляція з'єднань
- Захист провідників від пошкоджень
- Кольорове маркування кабелів
- Тимчасове з'єднання декількох об'єктів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип електроізоляційної стрічки | ПВХ |
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Китай |
| Колір стрічки | Червоний |
| Липкий шар | Так |
| Клейова частина | Одностороння |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Відносне подовження | 200 % |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 18 м |
| Товщина | 0.18 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Електрична міцність | 0.5 кВ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. навантаження | 500 В |
| Робоча температура | 0..+80 C |
| Розтягнення | 240% |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

