
Акумулятор для ДБЖ AGM MERLION 12 V 100 AH GP121000M8
13 553 ₴
- Немає в наявності
- Код: GP121000M8
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор MERLION GP121000M8 — зовнішня батарея, призначена для резервного живлення електрообладнання з великим споживанням енергії. Внутрішня ємність досягає 100 А·год за напруги 12 В, чого буде досить для довгої роботи приладів, у разі вимкнення електромережі.
Основні переваги MERLION GP121000M8:
Призначається для електрообладнання з великим споживанням енергії
Герметичний компактний корпус
Термін експлуатації досягає 12 років
Використовується в ДБЖ, системах резервного освітлення, електростанціях, системах сигналізації та контролю
Комплектація
Аккумулятор MERLION GP121000M8 12V 100AH
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28.5 кг |
| Внутрішній опір | 3.5 мОм |
| Габарити | 329x172x218 мм |
| Ємність акумулятора | 100 А·год А·год |
| Максимальний струм заряджання | 30 А |
| Максимальний струм розряджання | 100 А |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Напруга заряджання (буферний режим) | 13.5-13.8 В |
| Напруга заряджання (циклічний режим) | 14.4-15 В |
| Робоча температура | +10..+60 С |
| Стан товару | Новий |
| Термін придатності | 12 років |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип акумулятора | AGM (cвинцево-кислотний) |
| Тип клем | F12(М8) |
| Основні | |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 553 ₴
