
Напівавтомат інверторний Paton ProMIG-500-15-4-400V W (1024050015)
116 197 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1024050015
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальний напівавтомат Paton ProMIG-500-15-4-400V W - інверторний цифровий напівавтомат для ручного дугового зварювання (MMA), аргонодугового зварювання (TIG) та напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG) у середовищі захисних газів та сумішей на постійному струмі. Джерело живлення та блок подачі дроту рознесені у різні корпуси.
Призначення: підходить для зварювальних робіт у професійних умовах та на виробництві.
Переваги Paton ProMIG-500-15-4-400V W
- Наявність імпульсного режиму, що настроюється, у всіх типах зварювання
- Автоматична функція Антиприлипання Anti-Stick в режимі РДС
- Підвищена надійність апарату в умовах запиленого виробництва
- Коефіцієнт корисної дії 70%
- Мікроелектроніка джерела винесена в окремий відсік для кращого захисту
- Максимальний струм зварювання становить 630 А
- Працює з електродами до 6 мм та дротом до 1,6 мм.
- Діапазон робочих температур від -20 до +45 ºС
- Механізм подачі дроту може працювати з максимальною швидкістю 16 м/хв.
Комплектація:
- Зварювальний апарат
- Пристрій подачі дроту
- Мідний кабель (5 м) с клемою "маса" ABICOR BINZEL
- Комплекти роликів для 4-х діаметрів сталевого дроту і 2-х діаметрів алюмінієвого дроту
- Штуцер для швидкоз'ємного з'єднання газового шланга
- Інструкція по експлуатації ProMIG-500-15-4-400V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Paton |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 500 А |
| Максимальний зварювальний струм | 630 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 15 А |
| Максимальне відхилення напруги | 15 % |
| Номінальна споживана потужність | 25 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 70 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 16 м/хв |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | кабель маси |
| Тип | напівавтомат-інвертор |
| Харчування | Мережа 220В |
| Клас ізоляції | F |
| Струм зварювання | постійний |
| Розташування котушки | зовнішнє |
| Клас захисту | IP21 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Споживана потужність | 25 кВА |
| Потужність | 20 кВт |
| Періодичність увімкнення | 70 % |
| Макс. діаметр дроту | 1.6 мм |
| Макс. струм зварювання | 630 А |
| Напруга холостого ходу | 90 В |
| Мін. струм зварювання | 15 А |
| Мін. діаметр дроту | 0.6 мм |
| Метод зварювання | ММА, TIG, MIG/MAG |
| Швидкість подавання дроту | 16 м/хв |
| Макс. діаметр електрода | 6.0 мм |
| Мін. діаметр електрода | 1.0 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 197 ₴


