-16%

Бензопила GTM CN45D 1.9 кВт шина 40 см
7 157 ₴
5 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: CN45D
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM CN45D - високопродуктивна бензопила напівпрофесійного класу, призначена для середніх навантажень під час обрізання саду, заготівлі дров, столярних і теслярських роботах в будинку. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном з потужністю 1,9 кВт (2,6 к.с.) з підвищеним крутним моментом і збільшеним ресурсом роботи. Як паливо використовується суміш бензину з моторним мастилом у пропорції 40:1 (на 1 л бензину 25 мл мастила).
Основні переваги бензопили GTM CN45D:
- Двигун з підвищеним крутним моментом і великим ресурсом
- 1.9 кВт / 2.6 к.с - потужність двигуна
- 45 куб.см - об'єм двигуна
- 40 см / 16 дюймів - довжина шини в комплекті
- 0.325 дюйма - крок комплектного ланцюга
- Регульована подача мастила для змащення ланцюга
- Антивібраційна система на пружинах
- Швидкий доступ до повітряного фільтра та свічки запалювання
- Повітряний фільтр із підвищеною ефективністю очищення
- Важіль гальма ланцюга із кріпленням з двох сторін
- Механізм гальма інтегрований у картер двигуна
- Швидка заміна ведучої зірочки
- Закритий механізм зчеплення
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бензопила GTM CN45D
- Шина OREGON 40 см / 16 дюймів - 1 шт
- Захисний кожух для шини - 1 шт
- Ланцюг OREGON - 1 шт
- Ємність для паливної суміші - 1 шт
- Т-подібний ключ - 1 шт
- Викрутка - 1 шт
- Шестигранний ключ - 2
- Напилок для заточування ланцюга - 1 шт
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 28 м/сек |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.6 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запуску | Немає даних |
| Комплектація | пила, шина, ланцюг, набір аксесуарів |
| Тип | напівпрофесійна |
| Кількість ланок | Немає даних |
| Потужність двигуна, л. с | 2.6 л. |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Свічка запалювання | Немає даних |
| Система запалювання | Немає даних |
| Потужність | 1900 Вт |
| Рівень шуму | Немає даних |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Розмір шини | 40 см / 16 дюймів |
| Товщина ланки | Немає даних |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.26 л |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴




