
Газонокосарка бензинова AL-KO Classic 4.62 P-A несамохідна (123002)
17 499 ₴
- В наявності
- Код: 123002
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AL-KO Classic 4.62 P-A - це зручна, проста у використанні газонокосарка з відмінною продуктивністю косіння і першокласним збором трави. Має міцну сталеву деку, задній викид, зручне перенесення мішка з допомогою ручки і просте регулювання висоти зрізу. Ця модифікація не має додаткового приводу на колеса.
Переваги газонокосарки AL-KO Classic 4.62 P-A:
- Висока якість збірки
- 1400 кв.м - рекомендована площа газону
- 46 см - ширина захвату газонокосарки
- Фірмовий 4-тактний двигун AL-KO
- 1,9 кВт / 2,6 к.с - потужність двигуна
- 7 рівнів косіння: від 30 мм до 75 мм
- М'який травозбірник об'ємом 65 л
- Викид трави ззаду косарки або в травозбірник
- Опціонально при встановленні набору доступне мульчування (до комплекту не входить)
- Регульована рукоятка
Комплектація:
- Газонокосарка бензинова AL-KO Classic 4.62 P-A
- Інструкція з використання
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 123 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.6 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щаблі висоти стрижки | 7 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Висота стрижки, мін-макс | 30-75 мм |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Матеріал бака | пластиковий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність двигуна, л. с | 2.6 л. |
| Країна торгової марки | Германия |
| Коригування швидкості | Немає |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Заповнений індикатор | Да |
| Коригування висоти | на кожному колесі |
| Бічний викид | Ні. |
| Потужність | 1900 Вт |
| Макс. ширина захоплення | 46 см |
| Площа прибирання | 1400 кв.м |
| Оберти двигуна | Немає даних |
| Максимальна швидкість | Немає даних |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 499 ₴
