
Поршневий повітряний компресор 50 л GTM KCW1500-50L безмасляний
15 474 ₴
- Готово до відправки
- Код: KCW1500-50L
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM KCW1500-50L - надійний і продуктивний безмасляний компресор побутового класу для нагнітання чистого повітря без домішок мастила і конденсату. Завдяки конструкції підходить для завдань, в яких потрібна висока якість повітря на виході: аерографії, медицині, продування відповідальних елементів машин.
Основні переваги компресора GTM KCW1500-50L:
- Надійний двигун із мідною обмоткою потужністю 1,8 кВт
- Не потребує контролю за рівнем і доливання масла
- Два поршні діаметром 69,7 мм із тефлоновим покриттям для зменшення тертя
- 150 л/хв - максимальна продуктивність на виході компресора
- 8 бар - робочий тиск
- Якісний сталевий ресивер на 50 л
- Надійна автоматика
- Швидкознімне з'єднання на виході
- Точний манометр
- Електронний клапан скидання тиску
- Захист двигуна за стандартом IP54
- Кабель живлення довжиною 1.5 м
- Колеса і зручна рукоятка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Компресор GTM KCW1500-50L
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.15 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 740 мм |
| Висота | 710 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Ні |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Електричний |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Конструкція | Безоливний |
| Харчування | Мережа 220В |
| Країна торгової марки | Україна |
| Пристрій | прямий |
| Тип компресора | Поршневий |
| Розміри | 74х31х71 см |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Кількість щаблів | 1 |
| Потужність | 1.8 кВт |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 474 ₴


