-14%

Поршневий повітряний компресор 200 л GTM KCH2090-200L ремінний
46 425 ₴
39 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: KCH2090-200L
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM KCH2090-200L - надійний і продуктивний компресор професійного класу з робочим тиском 10 бар. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для використання в майстернях, на будівельних майданчиках і СТО.
Основні переваги компресора GTM KCH2090-200L:
- Надійний двигун із мідною обмоткою потужністю 4 кВт
- Активне примусове охолодження двигуна та великі ребра теплообмінника на поршнях
- Два поршні зі збільшеним до 90 мм діаметром для більшої продуктивності
- 600 л/хв - максимальна продуктивність на виході компресора
- Сталевий ресивер на 200 л
- 10 бар - робочий тиск
- Надійна автоматика
- Два виходи зі швидкознімним з'єднанням
- 2 точних манометра
- Вбудований редуктор
- Вхідні повітряні фільтри
- Клапан аварійного скидання тиску
- Захист двигуна за стандартом IP54
- Захисна сталева решітка для ременя
- Мідний кабель живлення довжиною 1.5 м
- Колеса і зручна рукоятка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Компресор GTM KCH2090-200L
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.6 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 1 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 190 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Висота | 920 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Електричний |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Конструкція | Оливний |
| Харчування | мережа (380 В) |
| Країна торгової марки | Україна |
| Пристрій | ремінний |
| Тип компресора | Поршневий |
| Розміри | 125х46х92 см |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Кількість щаблів | 1 |
| Потужність | 4 кВт |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 999 ₴




