
Поршневий повітряний компресор 300 л GTM KCJ3120-300L ремінний
126 013 ₴
- Готово до відправки
- Код: KCJ3120-300L
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM KCJ3120-300L - надійний і продуктивний компресор індустріального класу з робочим тиском 10 бар і живленням від електромережі з напругою 380 В. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для використання в майстернях, на будівельних майданчиках і СТО.
Основні переваги компресора GTM KCJ3120-300L:
- Надійний 3-фазний двигун із мідною обмоткою потужністю 15 кВт
- Активне примусове охолодження двигуна та великі ребра теплообмінника на поршнях
- Три поршні зі збільшеним до 120 мм діаметром для більшої продуктивності
- 2000 л/хв - максимальна продуктивність на виході компресора
- Сталевий ресивер на 300 л
- 10 бар - робочий тиск
- Надійна автоматика
- Два виходи зі швидкознімним з'єднанням
- 2 точних манометра
- Регулятор робочого тиску
- Вхідні повітряні фільтри
- Клапан аварійного скидання тиску
- Захист двигуна за стандартом IP54
- Захисна сталева решітка для ременя
- Мідний кабель живлення довжиною 1.5 м
- Колеса і зручна рукоятка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Компресор GTM KCJ3120-300L
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Кутовий |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 2 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 1 МПа |
| Об'єм ресивера | 300 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 190 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Висота | 920 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 15000 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Електричний |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Конструкція | Оливний |
| Харчування | Мережа 380В |
| Країна торгової марки | Україна |
| Пристрій | ремінний |
| Тип компресора | Поршневий |
| Розміри | 125х46х92 см |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Кількість щаблів | 1 |
| Потужність | 15 кВт |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 013 ₴




