
Акумуляторна ланцюгова пила AL-KO CSM 1825 з АКБ і зарядним пристроєм (114023)
8 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 114023
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова пила AL-KO CSM 1825 з АКБ і зарядним пристроєм (114023) — компактна одноручна акумуляторна пила для роботи в саду, на дачній ділянці або під час будівництва. Інструмент оснащений безщітковим електричним двигуном, який живиться від одного акумулятора з напругою 18 В. Пила комплектується шиною OREGON завдовжки 7" і ланцюгом із кроком 0.3 дюйма.
Основні переваги AL-KO CSM 1825:
- Працює від потужного Li-Ion акумулятора з напругою 18 В
- Пила сумісна з акумуляторами системи Bosch "POWER FOR ALL"
- Безщітковий двигун із вхідною потужністю 500 Вт
- 18 см / 7" — довжина шини в комплекті
- 15 см — робоча довжина шини
- 13 см — максимальна товщина різу
- 0.3" — крок комплектного ланцюга
- 7 м/с — робоча швидкість ланцюга
- Індикація заряду акумулятора на корпусі
- Захисний щиток
- Автоматичне змащення ланцюга під час роботи
- Система безключового натягування ланцюга
Стандартна комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила AL-KO CSM 1825
- Акумулятор AL-KO 18 В 2.5 А·год — 1 шт.
- Зарядний пристрій
- Шина 18 см / 7"
- Ланцюг
- Інструкція
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | AL-KO |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 180 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 7 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 30 мл |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | акумулятор, зарядний пристрій, шина, ланцюг, кейс |
| Кількість ланок | немає даних |
| Особливості | 2 режими роботи |
| Країна торгової марки | Китай |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Побутові |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Без’ ємне |
| Тріумф ланцюга | електронна |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 Ачас |
| Швидкість ланцюга | 7 м/с |
| Розмір шини | 18 см / 7 дюймів |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.03 л |
| Кількість розрізів на 7.5 | немає даних |
| Кількість розрізів на 4 | немає даних |
| Кількість розрізів на 2.5 | немає даних |
| Кількість розрізів на 5 | немає даних |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 799 ₴





