
Садовий райдер Husqvarna RC 320Ts AWD без ріжучої деки (9676288-02)
346 549 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9676288-02
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Husqvarna RC 320Ts AWD - потужний садовий райдер-газонокосарка з професійного сегмента обладнання ТМ Husqvarna. Оснащується новітнім бензиновим двигуном Briggs+Stratton Endurance 7220 з потужністю 17.1 к.с. Сталева дека обладнана одразу 3 гострими ножами і має робочу ширину захвату в 112 см. Висота косіння регулюється ступінчасто від 25 мм до 75 мм. Райдер має повний привід на 4 колеса, максимальна швидкість руху сягає 8 км/год.
Основні переваги Husqvarna RC 320Ts AWD:
- Садове обладнання професійного класу
- Бензиновий 4-тактний 2-циліндровий двигун Briggs+Stratton Endurance 7220
- 17,1 к.с / 12,6 кВт - потужність двигуна
- Легкий запуск двигуна одним поворотом ключа в будь-яких погодних умовах
- Панель управління сконструйована для максимальної легкості та комфорту
- Керування режимом косіння "збір трави/мульчування" однією кнопкою
- Плаваюча дека з опорними колесами, яка повторює контур поверхні (купується окремо)
- Автоматичне вмикання ножів під час опускання деки
- 103-112 см - регульована ширина косіння
- 7 рівнів висоти косіння від 25 мм до 75 мм
- Травозбірник об'ємом 300 л з інноваційною системою збору трави
- Система ACTech автоматично ущільнює зібрану траву для збільшення площі косіння
- Вивантаження травозбірника прямо з місця оператора одним перемикачем
- Повний привід на 4 колеса для ідеального керування на будь-яких поверхнях
- Гідростатична трансмісія з керуванням всього 2 педалями
- 8/7 км/год - швидкість руху вперед/назад
- Пневматичні колеса діаметром 16" з великою прохідністю
- Поворотна задня вісь для максимального зчеплення з дорогою і плавної їзди
- Мінімальний радіус повороту всього 60 см
- Кермо з вбудованим сервоприводом для полегшення керування
- Зручне сидіння дає змогу працювати без дискомфорту
- Яскраві LED-фари для роботи в темний час доби
- Вихід 12V для підключення електроніки
- Електронний лічильник мотогодин
- Прозорий бак для палива з широкою горловиною
- Можливість встановлення замість деки різного обладнання: щітку, сніговий відвал, снігоприбирач тощо
- Можливість буксирування причепа з вантажем загальною вагою до 125 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Садовий райдер Husqvarna RC 320Ts AWD
- Інструкція з використання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Райдер |
| Максимальна ширина скошування | 112 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Об'єм травозбірника | 300 л |
| Мульчування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Briggs Stratton |
| Об'єм двигуна | 656 куб. см |
| Потужність двигуна | 17.1 к. с. |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Об'єм масляного бака | 1.9 л |
| Характеристики трансмісії | |
| Трансмісія | Гідростатична |
| Характеристики ходової | |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Радіус повороту | 0.6 м |
| Швидкість руху (транспортна) | 8 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель двигуна | Briggs+Stratton Endurance 7220 |
| Тип запуску | Електростартер |
| Висота стрижки, мін-макс | 25 - 75 мм |
| Комплектація | інструкція експлуатації |
| Харчування | Бензин |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Потужність двигуна, л. с | 17.1 л. |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Коригування швидкості | Да |
| LED-підсвічування | Так |
| Пристрій | повний |
| Заповнений індикатор | Да |
| Коригування висоти | синхронна |
| Тиск задніх коліс | 14.5 PSI / 1 бар |
| Тиск передніх коліс | 14.5 PSI / 1 бар |
| Розмір задніх коліс | 16x6.5-8 дюйма |
| Коригування крісла | Да |
| Викид трави | задний |
| Тип коліс | пневматичні |
| Ступінь висоти котіння | 7 |
| Розміри | 208.9x103x128.4 см |
| Розмір кермових коліс | 16x6.5-8 дюйма |
| Макс. ширина захоплення | 112 см |
| Площа прибирання | немає даних |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Об'єм бака для олії | 1.9 л |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 549 ₴









