
Секатор садовий Fiskars Plus P541 (1057169)
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1057169
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор садовий Fiskars Plus P541 (1057169) — ручний садовий інструмент для обрізання тонких гілок кущів, формування крони дерев та збору врожаю. Завдяки спеціальній формі леза секатор максимально дбайливо зрізає гілку, не деформуючи її, забезпечуючи чистий та точний зріз.
Особливості:
- Важіль регулювання товщини різання SmartFit
- Максимальна товщина оброблюваних гілок — до 24 мм
- Ріжуче лезо виготовлене з якісної сталі
- Спеціальне покриття леза зменшує ймовірність прилипання гілок
- Покриття верхньої ручки SoftGrip для надійного та зручного хвата
- Призначений для роботи з живими гілками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 24 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Вага | 0.194 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пристрою | 265 мм |
| Макс. діаметр гілки | 24 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
