
Газонокосарка бензинова HUSQVARNA LC 353AWD самохідна (9704501-01)
34 999 ₴
- В наявності
- Код: 9704501-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HUSQVARNA LC 353AWD - це зручна, проста у використанні газонокосарка для газонів дуже великих розмірів. Сталева дека і двигун Honda GCVX-170 забезпечують високу надійність косарки під час тривалої роботи. Має задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки і легке регулювання висоти зрізу. Дана модифікація самохідна і має повний привід на всі колеса, також регулювання швидкості руху.
Переваги газонокосарки HUSQVARNA LC 353AWD:
- Висока якість збірки
- 2500 кв.м - рекомендована площа газону
- 53 см - ширина захвату газонокосарки
- Фірмовий 4-тактний двигун Honda GCVX-170
- 3.6 кВт / 4.9 к.с - потужність двигуна
- Сталева дека
- Синхронне регулювання висоти косіння для всіх коліс одночасно
- 9 рівнів косіння: від 25 мм до 102 мм
- Повний привід на колеса
- Система контролю швидкості AutoWalk 2
- 4.8 км/год - максимальна швидкість руху косарки
- М'який травозбірник об'ємом 65 л
- Викид трави ззаду косарки або збоку
- При встановленні набору BioClip доступне мульчування
- Регульована рукоятка
Комплектація:
- Газонокосарка бензинова HUSQVARNA LC 353AWD
- Комплект BioClip
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 2000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 530 мм |
| Висота скошування | 102 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Honda GCVX-170 |
| Об'єм двигуна | 166 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.9 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щаблі висоти стрижки | 9 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-102 мм |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Комплектація | Картонна коробка, комплект Bioclip |
| Матеріал бака | тканинний |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність двигуна, л. с | 4.9 л.с |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Коригування швидкості | Да |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Заповнений індикатор | Да |
| Коригування висоти | синхронна |
| Бічний викид | Ні. |
| Потужність | 3600 Вт |
| Макс. ширина захоплення | 53 см |
| Площа прибирання | 2500 кв.м |
| Оберти двигуна | 3000 об/хв |
| Максимальна швидкість | 4.8 км/год |
| Об'єм бака для олії | 0.5 л |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 999 ₴


