
Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 46.0 SP-A самохідна (119936)
26 999 ₴
- В наявності
- Код: 119936
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AL-KO Comfort 46.0 SP-A - це зручна, проста у використанні газонокосарка для газонів розміром до 1400 кв.м. Сталева дека і двигун AL-KO Pro 125 забезпечують високу надійність косарки при тривалій роботі. Має задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація самохідна і має привід на задні колеса, також регулювання швидкості руху.
Переваги газонокосарки AL-KO Comfort 46.0 SP-A:
- Висока якість збірки
- 1400 кв.м - рекомендована площа газону
- 46 см - ширина захвату газонокосарки
- Фірмовий 4-тактний двигун AL-KO Pro 125
- 1,9 кВт / 2,6 к.с - потужність двигуна
- Сталева дека
- Синхронне регулювання висоти косіння для всіх коліс одночасно
- 7 рівнів косіння: від 30 мм до 80 мм
- Привід на задні колеса
- 3,5 км/год - максимальна швидкість руху косарки
- Жорсткий травозбірник об'ємом 60 л
- Викидання трави ззаду косарки або збоку
- Функція мульчування
- Регульована рукоятка
Комплектація:
- Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 46.0 SP-A
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | AL-KO Pro 125 |
| Об'єм двигуна | 123 куб. см |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1530 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 1080 мм |
| Вага | 34 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щаблі висоти стрижки | 7 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Висота стрижки, мін-макс | 30-80 мм |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Матеріал бака | Пластик |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність двигуна, л. с | 2.6 л. |
| Країна торгової марки | Германия |
| Коригування швидкості | Немає |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | побутовий |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Заповнений індикатор | Да |
| Коригування висоти | центральна |
| Бічний викид | Ні. |
| Потужність | 1900 Вт |
| Макс. ширина захоплення | 46 см |
| Площа прибирання | 1400 кв.м |
| Максимальна швидкість | 3.5 км/год |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 999 ₴


