
Борфреза круглоконічна Pferd KEL 0820/6 Z3 PLUS (4007220955581)
886 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4007220955581
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круглоконічна борфреза Pferd KEL 0820/6 Z3 PLUS (4007220955581) з закругленою головкою по DIN 8032 та зубом по DIN 8033 призначена для грубої та тонкої обробки різних матеріалів. Забезпечує точну та ефективну обробку складних поверхонь і заготовок.
Оброблювані матеріали:
- Алюмінієві сплави тверді
- Жароміцні матеріали
- Сплави на основі кобальту
- Інші кольорові метали
- Сплави на основі нікелю (наприклад, Інконель та Хастеллой)
- Нержавіюча сталь (INOX)
- Чавун: сірий, високопродуктивний, ковкий, чорносердечний, білосердечний
- Сталь, сталеве литво
- Закалені покращені сорти сталі вище 1.200 Н/мм² (38 HRC)
- Цементована сталь
- Інструментальна сталь
- Сталь до 1.200 Н/мм² (< 38 HRC)
Види обробки:
- Фасонне фрезерування
- Вирівнювання зварних швів
- Зачистка задирок
- Підготовка проломів
- Обробка площини
- Фрезерування
- Обробка зварних швів
Види приводних пристроїв:
- Приводні пристрої з гнучким валом
- Прямі шліфувальні машини
- Стаціонарні верстати
- Робототехніка
- Верстат
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | PFERD |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Вольфрам |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Кут заточування | 16 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | цілоконічна |
| Ширина наконечника | 1.25 мм |
| Робоча довжина | 20 мм |
| Макс. оберти | 24000 об/хв |
| Мін. оберти | 10000 об/хв |
| Кут наконечника | 16 |
| Зуб | 3 PLUS |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 886 ₴
