
Борфреза сферична Pferd KUD 0605/6 Z3 PLUS (4007220046821)
591 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4007220046821
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза сферичної форми Pferd KUD 0605/6 Z3 PLUS відповідно до DIN 8032 з зубами по DIN 8033. Використовується для грубої та тонкої обробки металу.
Оброблювані матеріали:
- Тверді алюмінієві сплави
- Жароміцні матеріали
- Сплави на основі кобальту
- Інші кольорові метали
- Сплави на основі нікелю (наприклад, Інконель та Хастеллой)
- Нержавіюча сталь (INOX)
- Чавун
- Сірий та високоміцний чавун (GG / GJL, GGG / GJS)
- Ковкий чавун
- Чорносердечний ковкий чавун (GTS, GJMB)
- Білосердечний ковкий чавун (GTW, GJMW)
- Сталь та сталеве лиття
- Загартовані поліпшені сорти сталі вище 1200 Н/мм² (38 HRC)
- Цементована сталь
- Інструментальна сталь
- Сталь до 1200 Н/мм² (до 38 HRC)
- Сталеве лиття
Види обробки:
- Фасонне фрезерування
- Вирівнювання зварних швів
- Зачистка задирок
- Підготовка проломів
- Обробка площині
- Фрезерування
- Обробка зварних швів
Види приводних пристроїв:
- Привідні пристрої з гнучким валом
- Прямі шліфувальні машини
- Стаціонарні машини
- Робототехніка
- Верстат
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | PFERD |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Жароміцні та титанові сплави, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Довжина загальна | 45 мм |
| Довжина робочої частини | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Сферична |
| Робоча довжина | 5 мм |
| Макс. оберти | 32000 об/хв |
| Мін. оберти | 13000 об/хв |
| Зуб | 3 PLUS |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591 ₴
