
ТЕН для літнього душу 2 кВт з терморегулятором і кришкою для бака 200 л
2 040 ₴
- Немає в наявності
- Код: null
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ТЕН для літнього душу 2 кВт - електричний прилад для нагріву води в садовому душі або іншій ємності об'ємом до 200 л. Дає змогу використовувати теплу воду навіть за відсутності сонця в похмуру погоду. Вбудований терморегулятор дає можливість встановити необхідну температуру води в баку в межах від 30 С до 90 С. При досягненні температури ТЕН відключається.
Увага: забороняється вмикати ТЕН за відсутності води в баку!
Основні переваги нагрівального ТЕНа для душу:
- Високий рівень тепловіддачі
- Швидкий нагрів води
- Просте регулювання необхідної температури
- Великий термін експлуатації
- Висока міцність конструкції
- Кришка діаметром 24 см підходить для більшості стандартних баків для душу
- Світлодіод індикації роботи
- Мережевий кабель довжиною 1,5 м
Зверніть увагу: висота нагрівального елемента ТЕНа від кришки 30 см.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- ТЕН для літнього душу 2 кВт
- Пластикова кришка діаметром 24 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Довжина корпусу | 400 мм |
| Діаметр корпусу | 240 мм |
| Потужність | 2.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа 220В |
| Габарити | 240х240х400 мм |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 |
| Нагрівальний елемент | Мокрий ТЕН |
| Об'єм | 200 л |
| Макс. температура | 90 C |
| Діаметр горловини | 24 см |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴

