
Електролобзик BOSCH GST 8000 E
5 304 ₴
4 572 ₴
- Готово до відправки
- Код: 060158H000
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Електролобзик Bosch GST 8000 E - ефективний електричний інструмент для різання дерев'яних матеріалів від відомої німецької ТМ Bosch.
Призначення: часто використовується під час ремонту або будівельних робіт, для виготовлення меблів і різних дерев'яних виробів.
Особливості електричних лобзиків Bosch
- Впровадження інноваційних технологій в процес виробництва
- Офіційно представлені в понад 160 країнах світу
- Німецька якість
- Відповідність з сучасними стандартами якості

Переваги електролобзика Bosch GST 8000 E
- Проста і швидка заміна пильних полотен без використання інструментів
- Двонаправлена стопорная кнопка
- Міцна сталева підошва
- Кільце регулювання швидкості і акселератор
- Система Click&Clean забезпечує чистоту робочого місця і хорошу видимість лінії різу
- Потужний двигун на 710 Вт для швидкого і качесвенной різання
- Вибір 4 траєкторії для різних варіантів застосування: від плавного до агресивної різання
- Регульований 4-х ступінчастий маятниковий хід пильного полотна
- Невелика вага (2,5 кг)
Технічні характеристики електролобзика Bosch GST 8000 E

|
Номінальна споживана потужність: |
710 Вт |
|
Максимальна частота ходу: |
3100 хід/хв |
|
Глибина різу деревини: |
80 мм |
|
Глибина різання кольорових металів: |
20 мм |
|
Глибина різання сталевого листа: |
10 мм |
|
Рівні маятникового ходу: |
4 |
|
Діапазон нахилу: |
45° |
|
Вага: |
2,5 кг |
5 причин купити електролобзик Bosch в Укрсервіс

- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна дешево купити електролобзик для дому. Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Bosch. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Вас цікавить, який електролобзик краще купити для розпилювання дерева, менеджери інтернет-магазину нададуть Вам якісну консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Вага | 2.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Bosch |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3100 хід/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 710 |
| Довжина ходу полотна, мм | 20 |
| Глибина пропилу в сталі, мм | 10 |
| Макс. частота ходу, хід/хв | 3100 |
| Кут нахилу | 45 |
| Глибина пропилу в дереві, мм | 80 |
| Плавний пуск | Немає |
| Глибина пропилу в кольоровому металі, мм | 20 |
| Вага лобзика, кг | 2.5 |
| Коригування перевертів | Є |
- Ціна: 4 572 ₴





